Felnőttképzés

Alapítványunk 1994-es megalakulása óta a Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon, Módszertani Központ és Nevelési Tanácsadó sajátos nevelési igényű tanulóinak szabadidős, kulturális és sporttevékenységét támogatja.

A támogatott iskola tanulólétszáma megközelíti a négyszáz főt.  A tanulók között jelentős a fogyatékosságukon túl szociális hátrányokkal küzdő gyermekek száma.

Az alapítvány a fogyatékos gyermekek és fiatalok boldogulásáért, az épek társadalmába való beilleszkedéséért dolgozik.

Az alapítvány munkája részben az oktatást kiegészítő (sport, kézműves, kulturális és egyéb) szabadidős tevékenységének támogatásáért, részben a társadalmi környezet elfogadó magatartását kialakító szemléletalakító tevékenységét foglalja magába.

Különösen büszkék vagyunk a figyelemfelhívó és esélyteremtő napjainkra, melyekből a mai napig Kaposváron hármat, erdélyi partnerszervezeteinkkel közösen Gyergyószentmiklóson kettőt, Csíkszeredában egyet rendeztünk .
A rendezvények célja a fogyatékkal élők bemutatása az épek társadalma számár
a.

Kérjük, hogy adója 1%-ával támogassa  az "Add a kezed" Alapítványt!

Adószám: 18760345-1-14

Alapítványi számlaszámunk: Budapest Bank 10103214-01266025-00000006