Felnőttképzés

Kék séta az autizmus világnapja alkalmából

2017. április 3.  | Frissítve: 2017. április 3.

Intézményünk a kékbe borított a Kossuth-teret pénteken. Több százan érkeztek kék szalagokkal és lufikkal, hogy az április másodikai autizmus világnapja alkalmából felhívják a figyelmet az autizmus spektrumzavarokkal élő emberekre.

A kaposvári Kossuth-téren megrendezett eseményt számos kísérő program színesítette. A Rákóczi iskola gyermek-, valamint iskolánk pedagógusainak kórusa, a Bakós-Sas Fitness látványtáncosainak bemutatója,  végül pedig egy flashmob. A séta során pedig zenekar kísérte a tömeget a Szántó utcában található Kaposvári Tankerületi Központig, ahol az igazgató, Stickel Péter fogadta a kék séta résztvevőit.

Médiamegjelenés:

Sonline.hu, Kapos.hu