Főoldal Fejlesztő Iskola Óvoda Általános Iskola Autista csoport Szakiskola Kollégium Hallgatói képzés Rendezvények Mentoráló Intézmény Módszertani központ Alapítvány Aktuális Eszközkölcsönző

Digitális Témahét
Digitális napló
e-Ügyintézés

Bonis Bona kitüntetést kapott a főigazgató asszony

2016. június 6.  | Frissítve: 2016. június 7.

A Nemzeti Múzeum dísztermében, az Országos Tehetséggálán adták át a Bonis Bona díjakat.

Negyedik alkalommal jutalmazták idén a Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjátadón a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző hazai és határon túli magyar, valamint magyarországi nemzetiségi pedagógusokat és tehetségsegítő szakembereket, „Életműdíj”, „Kiváló Tehetségsegítő”, "Kiváló Tehetséggondozó”, „Kiváló Tehetségfejlesztő”, „Kiváló Tehetséggondozó Szervezet” kategóriában. Közel 800 jelölt közül választották ki az idei 63 díjazottat.
Kiváló Tehetségsegítő díjat kapott intézményünk főigazgató asszonya, dr. Benczéné Csorba Margit.
Szívből gratulálunk!

– Balog Zoltán az emberi erőforrások minisztere és Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár adta át a díjakat – mondta Benczéné Csorba Margit.

Az ünnepségen tehetséges gyermekek, fiatalok léptek fel, akikről még sokat hallunk majd.
Megismerkedtem Snétberger Ferenc gitárművésszel, akinek nagy tisztelője vagyok, munkásságáról csak a legnagyobb elismeréssel tudok szólni.

A "Kiváló Tehetségsegítő" díjat öten kaphatták meg, két ajánlással.  Igazolható, folyamatos, intézményhez kapcsolódó tehetségsegítés, tehetséggondozó műhely működtetése, tehetséghálózat-fejlesztés alapján lehetett javasolni.

Megtisztelve érzem magamat, mint Bonis Bona kitüntetett. Ajánlóimnak, támogatóimnak külön köszönet ezért a felemelő érzésért, a szép pillanatokért! Egy díj történelmi korszakai: az előélete - "az út", a jelene - "mikor és ahogy megkaptad", majd végül, az utóélete - "a fogadtatás".

Mindhárom szakaszban mások is benne vannak, mert egyedül nem megy. Az az igazi, ha mindhárom szakasza szép.
Úgy tűnik, ez most ilyen, ezért külön köszönet minden korszak minden illetékesének!