Digitális Témahét

e-Napló szülői hozzáférés

Kedves Szülők!

Bejelentkezés az e-naplóba

1. Az iskola honlapján található e-Napló linkre kattintva,  vagy a  webcím beírása után https://klik038551001.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login jutnak el az új e-napló rendszerhez.

2. A bejelentkezés adatai

• A szülő felhasználóneve a gyermekének 11 jegyű oktatási azonosítója +G01 (pl.: 12345678910G01) Ez az azonosító a diákigazolványon és a bizonyítványban is megtalálható.
  • A jelszó a gyermek születési dátuma, ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban. (pl: 1999-01-03). (A kötőjeleket is be kell írni! Az első bejelentkezés után kérjük, hogy a jelszót módosítsák!)
  • Minden tanulóhoz egy hozzáférés kerül(t) kiosztásra. Amennyiben szükséges, mindkét szülőnek különböző hozzáférés hozható létre, ez irányú kérelmüket írásban várjuk rendszergazda@barcziiskola.hu e-mail címre.

e-Napló tanulói hozzáférés

Kedves tanulók!

Bejelentkezés az e-naplóba

2. A bejelentkezés adatai

• A felhasználónév a tanuló 11 jegyű oktatási azonosítója (diákigazolványon és a bizonyítványban is megtalálható ez az azonosító).
  • A jelszó a születési dátum, ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban. (pl: 1999-01-03). (A kötőjeleket is be kell írni! A bejelentkezés után a jelszó módosítható.)

Amennyiben a bejelentkezéssel kapcsolatban problémák merülnének fel, kérjük, hogy írásban a rendszergazda@barcziiskola.hu e-mail címen jelezzék azt.