Felnőttképzés

Kistérségi Díj

A kaposvári kistérség kitüntetését vehette át Dr. Benczéné Csorba Margit intézményünk vezetője.

Bonis Bona

Iskolánk három pedagógusát tüntették ki Bonis Bona díjjal, melyet az EMMI és a MATEHETSZ ítélt oda tehetséggondozással foglalkozó szakembereknek három területen.

Kollégáink a következő tehetséggondozási területeken nyújtottak kiemelkedő teljesítményt:
Babochay Edit – korcsolya,
Pilbauer István – judo,
Pucz András - művészeti nevelés.

Pucz András, Babochay Edit, Pilbauer István

Segítő Diákok 2014

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet 2014. szeptember 26-án a budapesti Patrona Hungariae Gimnáziumban témanapot szervezett az iskolai közösségi szolgálat megvalósításában érintett pedagógusok, fogadóintézmények és diákok számára, ahol  átadták a „Segítő diákok 2014.” pályázat díjait.

Bonis Bona

2014. március 25-én Budapesten, "Bonis Bona" - Kiváló tehetséggondozó elismerést vehetett át Horváth Zoltán kollégánk.

Esélyteremtési díj

Esélyteremtési díjat kapott a Bárczi Gusztáv Módszertani Központ főigazgatója, dr. Benczéné Csorba Margit a hátrányos helyzetű emberek érdekében végzett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként.

Bonis Bona

Kiváló Tehetségsegítő díjat kapott intézményünk főigazgató asszonya, dr. Benczéné Csorba Margit.

Polgármesteri kitüntetés

Klenovitsné Zóka Tünde a Bárczi óvoda és iskola vezetője, mesterpedagógus ,kiváló tehetségsegítő szakember, Polgármesteri Dícséretben részesült a gyermekekért és az intézményért végzett kiemelkedő munkájáért!